Skip to main content
Zapraszamy

Czytelników, rozmówców na forum, Autorów, Blogerów, Redaktorów,...

Przeczytaj o możliwościach korzystania z witryny i współpracy

Salon Business Dialog Klub Inspirations Klub Dialog CIO Business Meeting Point Kwintesencja Projekty Business Dialog

Syndicate contentWarto przeczytać

Informatyka bez błędów i strat

January 29, 2011 by admin

CIO Business Meeting PointNieudany projekt informatyczny niesie praktycznie stratę wszystkich zaangażowanych środków; zwykle nie ma to miejsca w przypadku innych projektów przemysłowych.

Umiejętność już niepotrzebna

November 30, 2010 by admin

Redakcja zadała mi pytanie, co miało znaczenie, gdy pracowałem na etacie w korporacji, a nie ma znaczenia, gdy pracuję „na swoim”. Dla mnie jedną z takich najważniejszych rzeczy w korporacji, a zupełnie nieprzydatnych „na swoim” jest specyficzna umiejętność.

Gwar i szept w Internecie

November 2, 2010 by admin

KwintesencjaInternetowi dyskutanci piszą o swoich osobistych doświadczeniach i problemach, wyrażają opinie praktycznie na każdy temat. Te wypowiedzi zawierają więc informację niezwykle cenną dla marketingowca, polityka, socjologa...

Czy można obniżyć podatki?

October 14, 2007 by admin

Modne hasło obniżenia podatków jest chętnie powtarzane przez polityków i dziennikarzy. Często na dodatek jednym tchem wraz z postulatem różnego rodzaju wsparcia i dofinansowania przez budżet. I choć jest to w oczywisty sposób schizofreniczne, to jednak rzadko wywołuje głębszą refleksję, czy rzeczywiście można obniżyć podatki i czy istnieje sens ich obniżania.

Systemy Komunikacji Intelektualnej

October 13, 2007 by admin

Celem komunikacji intelektualnej nie jest nadanie i odebranie komunikatu. Jej celem jest rozumienie komunikatu.

Nowy produkt w samą porę

June 24, 2007 by admin

Klub InspirationsW najlepszych strategiach nowego produktu czas zawsze odgrywa ważną rolę. Jak często i w jakich momentach wypuszczać nowy produkt na rynek?

Kontrakt i co dalej?

April 22, 2007 by admin

Pani Bogusława Cimoszko-Skowronski zajmuje się inwestycjami, zwłaszcza kojarzeniem inwestorów z krajów wysoko rozwiniętych z polskimi przedsiębiorcami potrzebującymi kapitału. W rozmowie z Andrzejem Góralczykiem mówi o współpracy inwestora z przedsiębiorcą.

Bogusława Cimoszko-Skowronski

Business Dialog Bulletin - widok książki

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes