Skip to main content
Zapraszamy

Czytelników, rozmówców na forum, Autorów, Blogerów, Redaktorów,...

Przeczytaj o możliwościach korzystania z witryny i współpracy

Salon Business Dialog Klub Inspirations Klub Dialog CIO Business Meeting Point Kwintesencja Projekty Business Dialog

Syndicate contentProjekty Business Dialog

Projekty Business Dialog

Systemy ERP - co ważnego w nowosciach

May 31, 2011 by admin

Kryzys ekonomiczny stwarza od kilku lat nacisk na obniżkę kosztów i na tej fali zyskały popularność koncepcje i rozwiązania idące w kierunku optymalizacji wykorzystania zasobów informatycznych.

Złapał Kozak Tatarzyna

May 31, 2011 by admin

Dostawcy rozwiązań IT muszą dzisiaj pilnować się, aby nie popełniać klasycznych błędów w traktowaniu swoich klientów, ale także śledzić zmiany zarówno w pozycji i zadaniach szefów IT w firmach, jak i w strategiach zakupów rozwiązań – pozornie – informatycznych. Żeby nie okazało się, że wcale nie są tak sprytni, jak im się wydaje. Że klient choć uzależniony od informatyki, to jednak od dostawcy IT już się potrafi uniezależnić.

Kody kreskowe i system GS1

May 31, 2011 by admin

Codziennie w sklepie czy w supermarkecie spotykamy się z kodami kreskowymi na opakowaniach produktów, widnieją one także na fakturach za dostawę energii, telefon itp. Coraz częściej pojawiają się też na opakowaniach zbiorczych, kwitach magazynowych, czy też dokumentach obrotu wewnętrznego w przedsiębiorstwach.

O raporcie Rynek ERP 2010

May 31, 2011 by admin

Raport, który Państwu przedstawiamy, zawiera dane na dwa tematy. Temat główny to przegląd oprogramowania ERP i MRPII. Uzupełnieniem przeglądu jest zestawienie dotyczące wsparcia przez to oprogramowanie systemu kodów kreskowych GS1.

Wartość dla akcjonariuszy – idea fałszywa

November 30, 2010 by admin

Gdy kilkanaście lat temu dotarła do Polski ideologia maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy, zwracałem uwagę, że musi ona prowadzić do chorobliwych następstw w gospodarce. Nie mam z tego powodu satysfakcji, gdyż znowu wykrakałem.

Między wybitną osobowością a doskonałą organizacją

November 5, 2010 by admin

Projekty Business DialogZ naszych badań i sondaży wśród dyrektorów i menedżerów niezmiennie wyłania się obraz schizofreniczny. Niby wiemy, że dobrze zorganizowana firma i prawidłowo zbudowane procesy prowadzą do sukcesu, ale nie bardzo wierzymy, że da się taką doskonałą firmę zbudować. Dlatego jesteśmy skłonni przypisywać ogromne znaczenie sprawcze wybitnym osobowościom liderów i ich relacjom z załogą, partnerami biznesowymi.

Projekty Business Dialog

Badania, publikacje, konferencje i inne inicjatywy Business Dialog

Zarządzanie procesami wobec zmian

October 13, 2007 by admin

Projekty Business Dialog„Optymalizacja procesów biznesowych w instytucjach finansowych w środowisku ciągle nowych produktów, nowych klientów, nowych kanałów sprzedaży” – podsumowanie badania w sektorze finansowym.

Business Dialog Bulletin - widok książki

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes