Skip to main content
Zapraszamy

Czytelników, rozmówców na forum, Autorów, Blogerów, Redaktorów,...

Przeczytaj o możliwościach korzystania z witryny i współpracy

Salon Business Dialog Klub Inspirations Klub Dialog CIO Business Meeting Point Kwintesencja Projekty Business Dialog

RSS z Bankier.pl

Wiadomości z Bankier.pl

Jak radzą sobie centra handlowe w czasie pandemii? O ile spadły ich obroty? Które galerie ucierpiały najbardziej? Jak zmieniły się nasze wizyty w nich i podejście do zakupów i jak wprowadzanie kolejnych obostrzeń może na te centra handlowe wpłynąć? O tym wszystkim będzie w dzisiejszym Programie Antykryzysowym, a opowie o tym Dominik Wojdat, Senior Manager, Grupa Doradztwa Rynku Nieruchomości EY Polska.

Rozważana jest sytuacja, w której od nowa projekt noweli ustawy o ochronie zwierząt zostanie złożony - poinformował w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, ewentualny nowy projekt zawierałby cześć przyjętych w Senacie poprawek do noweli, nad którą parlament pracował od września.

Rośnie prawdopodobieństwo rozszerzenia skali obostrzeń. Nie tylko dlatego, że zwiększa się liczba nowych zakażeń, lecz także z powodu rozważań wprowadzenia pełnego lockdownu za granicą - informuje w czwartek "Dziennik Gazeta Prawna".

Firmy pozytywnie oceniają sytuację w III kw., na poziomie zbliżonym sprzed pandemii - napisano w Szybkim Monitoringu NBP.

Lokalne obostrzenia są nieuniknione, możliwe są też krótkotrwałe zamknięcia kolejnych branż - powiedział w Programie I Polskiego Radia minister finansów Tadeusz Kościński.

We wszystkich województwach w kraju powoli kończą się wolne respiratory; została jedna trzecia wolnych łóżek covidowych - wynika z informacji zebranych przez PAP. Tam, gdzie liczba zajętych łóżek zbliża się do liczby wszystkich dostępnych, wojewodowie deklarują stałe poszerzanie bazy wraz z zapotrzebowaniem.

Branża gastronomiczna krótko miała możliwość prowadzenia biznesu. Już pierwszy lockdown spowodował spadek obrotów rzędu 80-90 proc., a przez wakacje restauratorom nie udało się odrobić strat. Branża...

Pandemia nie wstrzymała inwestycji rolników w sprzęt. We wrześniu sprzedaż ciągników wyniosła 873 sztuk i była o 123 większa niż przed rokiem. Od początku roku na pola wyjechało 7,4 tys. nowych...

System rozliczania subwencji z tarczy finansowej PFR dla mikro, małych i średnich firm będzie gotowy na wiosnę 2021 roku - powiedział PAP wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk.

RMF FM informuje, że rząd wprawdzie rozważał wprowadzenie pełnego lockdownu od soboty, jednak zmienił zdanie ze względu na masowe protesty uliczne.

Business Dialog Bulletin - widok książki

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes