Skip to main content
Zapraszamy

Czytelników, rozmówców na forum, Autorów, Blogerów, Redaktorów,...

Przeczytaj o możliwościach korzystania z witryny i współpracy

Salon Business Dialog Klub Inspirations Klub Dialog CIO Business Meeting Point Kwintesencja Projekty Business Dialog

Queue 'Aktualności w portalu'

Okazje biznesowe - ankieta

June 17, 2011 by admin

Kontynuujemy badanie zagadnień rozwoju biznesu i przedsiębiorczości.

Niniejsza ankieta dotyczy okazji biznesowych - w jaki sposób się pojawiają, czego dotyczą i co z nimi robimy.

Ankieta na ten temat znajduje się poniżej w załączniku. Bardzo prosimy o wypełnienie jej i odesłanie na wskazany w niej adres do poniedziałku 29 sierpnia wieczorem.

Jak zwykle, Respondenci tej ankiety otrzymają w podziękowaniu kompletne elektroniczne interaktywne wydanie numeru Business Dialog Bulletin z podsumowaniem wyników ankiety.

Preferencje i ograniczenia wzrostu - pytania

May 23, 2011 by admin

Poprzednie nasze badania były poświęcone konkurencyjności przedsiębiorstw, a tematem niniejszego jest rozwój firmy, głównie w aspekcie ilościowym.
 
W załączniku poniżej przedstawiamy zestaw 4 pytań i bardzo prosimy o nadesłanie odpowiedzi najpóźniej do piątku 27 maja wieczorem.
 
Zwyczajowo, Uczestnicy tej mini-ankiety otrzymają w podziękowaniu elektroniczne wydanie Biuletynu zawierającego omówienie wyników.

Bariery i okazje rozwoju - ankieta

March 18, 2011 by admin

Od kilku miesięcy na różnych spotkaniach menedżerskich, także organizowanych przez Business Dialog, omawiamy kwestie ryzyka biznesowego, konkurencji i powiązań w łańcuchu dostaw. Przygotowaliśmy więc ankietę z zamiarem uzyskania pełniejszego obrazu tych zagadnień.
Ankieta znajduje się w załączniku poniżej. Prosimy o wypełnienie jej i odesłanie najpóźniej do soboty 26 marca wieczorem.

Bariery IT i Internetu - ankieta

February 20, 2011 by admin

UWAGA: Jest już poprawiona wersja formularza

Statystyki dostępu do komputera i Internetu są optymistyczne, ale jak to statystyki - nie pokazują szczegółów. Tymczasem obserwując rzecz na co dzień widzimy, że wraz ze wzrostem możliwości oferowanych przez technologie informatyczne pojawiają się coraz to nowe obszary tzw. wykluczenia cyfrowego.

Prenumerata Business Dialog Bulletin z VAT-em

December 15, 2010 by admin

Osoby chcące zaprenumerować Biletyn na fakturę VAT powinny wypełnić załączony formularz i nadesłać go na wskazany na nim adres.

Business Dialog Bulletin na nowo

November 4, 2010 by admin

Pierwsze numery naszego czasopisma ukazały się w 2007 roku, od razu w nowatorskiej formie interaktywnego dokumentu elektronicznego. Taki dokument umożliwia i zachęca nie tylko do czytania, ale także do komentowania artykułów, korzystania z materiałów dodatkowych, „wychodzenia poza” samo czasopismo.

Business Dialog Bulletin - widok książki

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes