Skip to main content
Zapraszamy

Czytelników, rozmówców na forum, Autorów, Blogerów, Redaktorów,...

Przeczytaj o możliwościach korzystania z witryny i współpracy

Salon Business Dialog Klub Inspirations Klub Dialog CIO Business Meeting Point Kwintesencja Projekty Business Dialog

Badanie naukowe "Polityka - Religia - Bezpieczeństwo"

June 28, 2019 by Anonimowy

Szanowni Państwo,
Chciałbym Państwa zachęcić do udziału w anonimowym badaniu, które prowadzę dla Fundacji Św. Mikołaja w różnych środowiskach: biznesowych, akademickich, obywatelskich i samorządowych. Badanie jest elementem nowego projektu edukacyjnego Fundacji, a jego problematyka obejmuje zagadnienia związane z relacjami religii, polityki i bezpieczeństwa we współczesnym świecie oraz znaczenie wiedzy z tego zakresu w kształceniu akademickim i profilu kompetencji absolwentów.  W szczególności zależy nam bardzo na pozyskaniu opinii przedstawicieli biznesu i pracodawców, a sądząc po lekturze wielu wpisów na forum BD, nie powinno w badaniu zabraknąć opinii tego środowiska.
Żeby wziąć udział, wystarczy wejść tu:
http://ankieteo.pl/survey/biznesPolitiReligi wypełnić ankietę (za jednym razem do końca, gdyż dla zachowania anonimowości system nie zapamiętuje IP wypełniającego i nie można wrócić do ankiety po jej zamknięciu). Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt pracochłonne, a może nawet problematyka okaże się dość ciekawa.
UWAGA: wyniki ankiety powinny być podsumowane do 1 lipca, dlatego warto nie odkładać jej wypełnienia na później.Z góry dziękuję za wkład w rozwój nauki i pozdrawiam,
Sławomir Nowotny
502 437 137
W blogu Spostrzeżenia 06/28/2019 - 13:52 Czytaj

Business Dialog Bulletin - widok książki

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes